Ceyhun Atuf Kansu Cad. 1262 Sok. 1/9 Ankara/Türkiye
+90 312 474 0 474
info@satlab.com.tr

Hakkımızda

SATLAB Geosolutions

İsveç’te kurulmuş bir GPS/GNSS üreticisi ve uydu navigasyon çözümleri şirketidir. Şirket, GNSS sektöründe toplam 40 yıla varan deneyime sahip bir grup tutkulu mühendis tarafından kuruldu. Geliştirme ekibi, piyasadaki mevcut ürünlerin teknik özelliklerini iyi analiz etmiş ve eksik yönlerinin farkına varmışlardır. Bu değerli bilgi, SATLAB markalı GNSS ürünlerinin üretilmesinde büyük katkı sağlamıştır. SATLAB Geosolutions’un İsveç merkez ofisi olmak üzere, Türkiye, Çek Cumhuriyeti, Singapur ve Amerika Birleşik Devletleri’nde yönetim ve lojistik ofisleri bulunmaktadır. SATLAB, dünyanın 19 ülkesinde distribütörlerimiz tarafından temsil edilmekte ve ürünler bu distribütörler tarafından satılmaktadır. SATLAB Geosolutions Müh. Müş. Tic. Ltd. Şti. SATLAB’ın Türkiye ofisidir.

SATLAB Geosolutions

Misyonumuz

SATLAB Geosolutions AB, GNSS ekipmanı kullanıcılarının beklentilerini karşılamak için, yüksek verimliliğe sahip, fayda-maliyet oranı etkin donanım ve yazılım çözümleri tedarik edecektir.

SATLAB Markası

İngilizce “Satellite Laboratory (Uydu Laboratuvarı)” anlamına gelen iki kelimenin baş harflerinden oluşur. Markamız “Madrid Protokolü” kapsamında tescil edilerek, dünya genelinde koruma altına alınmıştır.