Teknik Servis

Teknik Servise Bakışımız

SATLAB, hiç bir zaman "cihazlarımızda sorun olmaz, bu yüzden servise gelmez" gibi cılız bir yaklaşım gütmez. Olaylara daha gerçekçi bakmaya çalışırız ve herhangi bir elektronik parçanın bozulabileceği olgusunu göz ardı etmeyiz. Bu olguyu gözeterek yatırım ve plan yaparız.

Yedek Parça Stoğu

Yukarıda bahsettiğimiz olgulardan dolayı, Türkiye ofisimizde ürünlerimizin bütün yedek parçalarını bulunduruyoruz. Değişim veya tamir işlemlerinin tamamını Türkiye'de yaparız ve yurt dışına göndermeyiz.


Tecrübe

SATLAB teknik servisini, sektöründe 13 yıllık tecrübeye sahip servis müdürümüz yönetir. Uzman olduğumuz bu işi en iyi şekilde yapmaya gayret gösteririz.

Servis Maliyeti

Üretici olmanın en büyük avantajlarından biri olduğunu düşündüğümüz bu özelliğimizi müşterilerimizin yararına kullanıyoruz. Yedek parça maliyetlerinde, aracıyı ortadan kaldırdığımız için uygun fiyatlar vermeye özen gösteriyoruz.


Müşteri Memnuniyeti Hedefimiz

Bütün kullanıcılarımızı memnun etmeye özen gösteriyoruz ve bu sürece onların gözünden bakmaya çalışıyoruz. Eleştiriler karşısında eksiklerimizi gideriyor, olumlu yorumlar aldığımızda motive oluyoruz.

E-Bülten Listemize Katılın:

Ekle >

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon