Haberler & Etkinlikler

07
Kasım
2018

Intergeo 2018'de Satlab'ın yeni ürünleri tanıtıldı!

Almanya'nın Frankfurt kentinde düzenlenen Intergeo 2018 fuarında Satlab ürünleri arasında yeni katılan bir çok ürünün lansmanı yapıldı. Satlab Geosolutions'un yeni ürünleri ile tanışmaya hazır mısınız?

RTK GNSS Ürün Grubu

Intergeo 2018'de Satlab ürünleri arasına üç yeni GNSS alıcısı modeli katılmıştır. SL200, SL700 ve SL900 modelleri CORS ve RTK segmentinin yeni temsilcileridir.


undefined


Optik Ürün Grubu

Satlab Geosolutions 2018 yılında optik ürün pazarına girme kararı almıştır ve bu kararın sonucu olarak optik ürünler Satlab ürün gamına katılmıştır. SLT1 reflektörsüz Total Station, SDL1 dijital nivo ve SAL32 otomatik nivo optik ürünlerin ilk temsilcileri olmuştur.


undefined


İHA Ürün Grubu
SLA1 sabit kanat İHA ile başlayan sektör deneyimi SLA2 VTOL sabit kanat İHA ve SLL3-THANOS multirotor ile ile devam edecektir. Satlab tarafından sektörün kullanımına sunulan bütün İHA'larda PPK ve RTK kiti standart ekipman olarak sağlanacaktır.


undefined


Kontrol Ünitesi Ürün Grubu
Windows Mobile kontrol ünitelerinin yerini alacak olan, Android işletim sistemine sahip SHC30 ve Windows işletim sistemine sahip SL65 GNSS kontrol üniteleri ile yine Windows işletim sistemine sahip SL11 ve SL86 endüstriyel tablet bilgisayarlar Satlab'ın lansmanını yaptığı ürünler arasında yer almıştır.


undefined


Lidar Ürün Grubu

Satlab tarafından üretilen lidar sensörüne sahip yeni nesil SLS1 mobil haritalama sisteminin yanı sıra THANOS multirotor İHA için üretilen SUL1 hava lidarı da sektör kullanımına sunulan yeni Satlab ürünlerindendir.


undefined

E-Bülten Listemize Katılın:

Ekle >

matbaa, ankara matbaa, katalog baskı davetiye promosyon